Dizajnové krúžkové závesné svietidlo čierne 60cm vrátane LED a stmievača – Anello

Tento vynikajúci výrobok Dizajnové krúžkové závesné svietidlo čierne 60cm vrátane LED a stmievača - Anello originál od výrobcu QAZQA môžete zaobstarať u nás teraz za výpredajovú cenu. Cena od 199.00 €
Cena: 199.00 €

Toto Anello je elegantné a moderné závesné svietidlo. Horná časť prsteňa je elegantná matná čierna a spodná časť pozostáva zo zabudovaného LED kruhu. LED krúžok má 40 wattov a poskytuje 4358 lúmenov. Toto závesné svietidlo má veľmi špeciálny vstavaný systém stmievania. Svietidlo je stmievateľné v troch krokoch. To znamená, že si môžete zvoliť vlastnú polohu stmievania. Na pozícii 1 svieti lampa na 100 %, na pozícii 2 na 60 % a na pozícii 3 je veľmi príjemné svetlo: potom lampa svieti len na 30 %.
Keď stlačíte spínač, lampa automaticky zobrazí svoj rozsah polôh. Opätovným stlačením spínača zvolíte režim svietenia, tým sa tiež lampa vypne. Ak stlačíte spínač znova, lampa bude mať režim svietenia, ktorý ste zvolili. Tento prsteň má priemer 60 cm a je dostupný aj v 40 cm a 80 cm. Moderný klenot pre váš domov!

Ďalšie produkty z kategórie Nezaradené

Ďalšie produkty od výrobcu QAZQA


Top