LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7622 PROFILE FOCUS LED 9 W 4000K čierna

Kvalitný a obľúbený výrobok LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7622 PROFILE FOCUS LED 9 W 4000K čierna od známeho výrobcu Nowodvorski ľahko zoženiete zrovna naozaj výhodne! Práve teraz len za 94.76 €
Cena: 94.76 €

Bodové svietidlo Nowodvorski PROFILE FOCUS LED je súčasťou celej zostavy, ktorá sa skladá z hliníkovej lišty a konektorov – tento tovar nájdete v kategórii lištový systém svietidiel (samostatné svietidlo bez lišty nemožno využiť).

Hlavnou výhodou tejto zostavy je možnosť posúvať bodovku po celej dĺžke lišty podľa toho, ako práve potrebujete. Vďaka otočnej hlavici môžete pohybovať aj so samotným svetlom a nasvietiť si tak akékoľvek miesto v interiéri. Svetlo je zhotovené z hliníka a je vhodné napr. do obývacích izieb, spální či kuchýň. Svetlo využíva integrovaný LED zdroj, tzn. Vy už nemusíte dokupovať žiadne žiarovky!

Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilný, môžete si ho zostaviť do rôznych tvarov vhodných pre Váš byt či dom. Do systému si môžete dať ľubovoľné množstvo rôznych svietidiel vhodných pre lištový systém a tým si vytvoriť individuálny osvetľovací systém.

Ďalšie produkty z kategórie Svietidlá

Ďalšie produkty od výrobcu Nowodvorski


Top