LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 W 3000K biela

Žiadaný výrobok LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7623 PROFILE ZOOM LED 9 W 3000K biela od značky Nowodvorski jednoducho môžete nájsť tu teraz práve za výpredajovú cenu! Ponuky už od 76.16 €
Cena: 76.16 €

Bodové svietidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je súčasťou celej zostavy, ktorá sa skladá z hliníkovej lišty a konektorov – tento tovar nájdete v kategórii lištový systém svietidiel (samostatné svietidlo bez lišty nemožno využiť). Svietidlo je navyše vybavené systémom ZOOM na nastavenie vyžarovacieho uhla svetla od 15 do 50 stupňov.

Hlavnou výhodou tejto zostavy je možnosť posúvať bodovku po celej dĺžke lišty podľa toho, ako práve potrebujete. Vďaka otočnej hlavici môžete pohybovať aj so samotným svetlom a nasvietiť si tak akékoľvek miesto v interiéri. Svetlo je zhotovené z hliníka a je vhodné napr. do obývacích izieb, spální či kuchýň. Svetlo využíva integrovaný LED zdroj, tzn. Vy už nemusíte dokupovať žiadne žiarovky!

Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilný, môžete si ho zostaviť do rôznych tvarov vhodných pre Váš byt či dom. Do systému si môžete dať ľubovoľné množstvo rôznych svietidiel vhodných pre lištový systém a tým si vytvoriť individuálny osvetľovací systém.

Ďalšie produkty z kategórie Svietidlá

Ďalšie produkty od výrobcu Nowodvorski


Top