LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7624 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K biela

Obľúbený a akčný kus LED svietidlo do lišty Nowodvorski 7624 PROFILE ZOOM LED 9 W 4000K biela od top výrobcu Nowodvorski získate u nás práve vo výpredajové akciu. Práve možno objednať len za 76.16 €
Cena: 76.16 €

Bodové svietidlo Nowodvorski PROFILE ZOOM LED je súčasťou celej zostavy, ktorá sa skladá z hliníkovej lišty a konektorov – tento tovar nájdete v kategórii lištový systém svietidiel (samostatné svietidlo bez lišty nemožno využiť). Svietidlo je navyše vybavené systémom ZOOM na nastavenie vyžarovacieho uhla svetla od 15 do 50 stupňov.

Hlavnou výhodou tejto zostavy je možnosť posúvať bodovku po celej dĺžke lišty podľa toho, ako práve potrebujete. Vďaka otočnej hlavici môžete pohybovať aj so samotným svetlom a nasvietiť si tak akékoľvek miesto v interiéri. Svetlo je zhotovené z hliníka a je vhodné napr. do obývacích izieb, spální či kuchýň. Svetlo využíva integrovaný LED zdroj, tzn. Vy už nemusíte dokupovať žiadne žiarovky!

Lištový systém je vhodný do každého interiéru, je variabilný, môžete si ho zostaviť do rôznych tvarov vhodných pre Váš byt či dom. Do systému si môžete dať ľubovoľné množstvo rôznych svietidiel vhodných pre lištový systém a tým si vytvoriť individuálny osvetľovací systém.

Ďalšie produkty z kategórie Svietidlá

Ďalšie produkty od výrobcu Nowodvorski


Top