LED svietidlo pod kuchynsku linku SANDY LED K1901 10 W 3000K

Obľúbený produkt LED svietidlo pod kuchynsku linku SANDY LED K1901 10 W 3000K od kvalitnej značky SANDRIA získate tu teraz práve so zľavou. Teraz zaobstaráte len za 13.92 €
Cena: 13.92 €

Úsporné kuchynské svietidlo pod linku značky SANDY je zhotovené z pevného plastu v bielej farbe a plastového krytu v mliečnej farbe. Svietidlo využíva modernú technológiu LED SMD čipov, ktoré sú už zabudované v produkte a Vy už žiaden svetelný zdroj do svietidla dokupovať nemusíte.
Svietidlo je primárne určené k osvieteniu kuchynských liniek, môže byť však využité aj ako osvetlenie výkladov a pultov v obchodě.Tento produkt Vám ponúkame vo variante teplého bieleho svetla (3000 K) aj neutrálneho bieleho (4000 K) a ďalej tiež v menšom prevedení s nižším výkonom 4 W a 8W.
Svietidlá sa pripájajú do elektrickej siete flexošnúrou, ktorá je súčasťou balenia (140cm) a tiež je možné svietidlá navyše vzájomne jednoducho prepájať jednoduchým zasunutím konektora do dierky, tak ako je vidieť na doplnkovom obrázku. Je možné kombinovať aj so svietidlami, ktoré sú uvedené ako alternatívne.

Ďalšie produkty z kategórie Svietidlá

Ďalšie produkty od výrobcu SANDRIA


Top