Priemyselný stropný ventilátor so žiarovkou 100 cm drevo – Wind

Tento neodolateľný produkt Priemyselný stropný ventilátor so žiarovkou 100 cm drevo - Wind od známeho výrobcu QAZQA jednoducho zaobstaráte tu a teraz práve lacno. Akčná cena 89.95 €
Cena: 89.95 €

Doprajte svojmu domovu alebo kancelárii dych čerstvého vzduchu pomocou krásneho stropného ventilátora Wind 42. Multifunkčný ventilátor, ktorý si môžete vychutnať po celý rok! Vybavený štyrmi čepeľami v krásnej štruktúre dreva a použiteľný tiež dvoma spôsobmi. Vy si vyberiete, ktorá strana dotvára konečnú úpravu!
Vďaka šírke 100 centimetrov má tento ventilátor obrovský rozsah, ktorý zaisťuje dobrú cirkuláciu vzduchu. Montážna doska má priemer 12 cm. Dĺžka jednej čepele je 42 cm. Stropný ventilátor je tichý so svojimi 43,5 decibelmi. Na to, aby ventilátor svietil, je potrebný svetelný zdroj s maximálnym výkonom 60 W (malé svietidlo E14). Dokonale sa hodí do art deco alebo priemyselného interiéru.
Ventilátor je vybavený dvoma reťazami. Jeden na ovládanie svetla a druhý na ovládanie ventilátora. Ďalej má tento stropný ventilátor Wind letnú polohu pre chladenie a zimnú polohu pre cirkuláciu teplého vzduchu smerom dole. Krásne v obývacej izbe, spálni alebo v kuchyni! Doplňte svoj dom týmto stropným ventilátorom Wind.

Ďalšie produkty z kategórie Nezaradené

Ďalšie produkty od výrobcu QAZQA


Top