Retro závesná lampa čierna 15 cm – Granny Frame

Tento dizajnový výrobok Retro závesná lampa čierna 15 cm - Granny Frame od spoločnosti QAZQA môžete zohnať na našich stránkach teraz v akcii. Cena od 11.95 €
Cena: 11.95 €

Autentické s novým vzhľadom. Táto krásna závesná lampa Granny Frame má dizajn starého tienidla svojej babičky, ale teraz je moderná vďaka otvorenému dizajnu iba rámu vyrobeného z tenkého kovového drôtu lakovaného čiernou farbou.
Vďaka minimalistickému dizajnu je svetelný zdroj dobre viditeľný, čo úplne zodpovedá súčasným trendom. Svietidlo má veľkú objímku E27 a je dodávané bez svetelného zdroja, preto si ho určite objednajte (max. 60 Watt). Choďte po peknom svetelnom zdroji, ktorý je dobre viditeľný.
Tienidlo má priemer 15 cm a výšku 14 cm. Celková výška je 95 cm, ktorú môžete v prípade potreby počas inštalácie skrátiť. Montážna doska má priemer 10 cm.
Závesná lampa Granny Frame sa perfektne hodí do každého interiéru, pretože má niečo staré, ale určite aj niečo nové a trendy. Táto závesná lampa Granny Frame je určite lákadlom pre váš interiér!

Ďalšie produkty z kategórie Nezaradené

Ďalšie produkty od výrobcu QAZQA


Top