Stropný ventilátor bronzový – Mistral 42

Kvalitný a žiadaný produkt Stropný ventilátor bronzový - Mistral 42 od top výrobcu QAZQA jednoducho zoženiete tady teraz naozaj výhodne. Teraz za akčnú cenu 99.95 €
Cena: 99.95 €

Moderný a štýlový multifunkčný stropný ventilátor s piatimi drevenými lopatkami v dvoch rôznych drevených povrchových úpravách. Dĺžka jednej čepele je 42,5 cm. Vy si vyberiete, ktorá strana dotvára konečnú úpravu! Upevnenie je oceľové. Mistral 42 je ideálny do každej miestnosti, kde chcete chladný a osviežujúci vánok, a perfektne sa hodí do moderného interiéru.

Ventilátor je vybavený dvoma reťazami. Jeden na ovládanie svetla a druhý na ovládanie ventilátora. Tento stropný ventilátor Mistral 42 má navyše letný režim pre chladenie a zimný režim pre cirkuláciu teplého vzduchu smerom dole.

So šírkou 110 cm je tento ventilátor dostatočne široký, aby zaručil dobrú cirkuláciu vzduchu vo vami zvolenom priestore. Montážna doska má priemer 16 cm. Tento stropný ventilátor s 43,5 decibelmi je tichý so striedavým motorom a zaručuje, že si súčasne vychutnáte vysoko kvalitný ventilátor a energeticky efektívne osvetlenie.

Perfektný stropný ventilátor do vašej spálne, obývacej izby alebo kancelárie pre osviežujúci a chladný priestor.
Aby svietil Mistral 42, sú potrebné ďalšie tri svetelné zdroje s maximálnym výkonom 50 W (montáž GU10).

Ďalšie produkty z kategórie Nezaradené

Ďalšie produkty od výrobcu QAZQA


Top